Książka Architekt na swoim

" Książkę piszę dla tych, którzy odważyli się założyć własną
działalność w naszym kraju."

O książce

Biuro A3D chętnie kontaktuje się z publicystami i cieszy się ich rosnącą sympatią i zainteresowaniem. Oprócz obszernego wywiadu udzielonego dla pisma archiconnect (link poniżej), Piotr Wagner wydał książkę pt: „Architekt na swoim”. Ta ciekawie i profesjonalnie napisana publikacja porusza pełne spektrum zagadnień dotyczących prowadzenia własnego biura architektonicznego, począwszy od opłat ZUS, aż po logo.

Książka omawia tak kluczowe tematy jak założenie własnej działalności i jej formy, finanse i budżet, lokalizacja, czy prowadzenie i organizacja biura oraz wiele innych. Autor jako oczytany entuzjasta rozwoju osobistego poruszył obszernie także temat motywacji do działań, co stanowi świetne uzupełnienie informacji „technicznych” i zagadnień prawnych.

 

Publikacja jest po części poradnikiem, który krok po kroku poprowadzi czytelnika przez etapy zakładania własnej działalności i pomaga przygotować się do jej prowadzenia. Ponadto – co jest jej ogromną zaletą podaje garść rozwiązań i wskazówek pomocnych przy często spotykanych trudnościach na jakie napotykają mali przedsiębiorcy . Stanowi zatem sympatycznie i przystępnie napisane kompendium wiedzy dla początkującego właściciela małego biznesu.

 

Zachęcamy serdecznie do lektury fragmentów książki i poznania lepiej naszej pracowni. Znajdziecie w niej Państwo wiele przydatnych informacji, a także sporo ciekawostek z pracy architekta. Książka jest napisana w sposób zwarty i ciekawy, kompleksowo ujmuje aspekt „przejścia na swoje” w działalności zawodowej architekta, a przy tym jest publikacją zgrabną i nie przytłaczającą liczbą stron, którą przyjemnie się czyta.

Książkę możecie Państwo zamówić klikając TUTAJ

Mailowo: ad3biuro@o2.pl

Lub telefonicznie: 605 238 513

 

Fragmenty z książki

Poniżej przedstawiamy również wywiad udzielony dla archiconnect: