Projekty budynków mieszkalnych i usługowych

Realizacje

Przedstawiamy kilka z wykonanych przez nas realizacji. Z tych projektów jesteśmy najbardziej dumni. Choć spod marki A3D wyszło ponad 300 projektów, te które przedstawiamy poniżej, są dla nas wyjątkowo ważne, każdy z innego powodu. Znakomicie się przy nich pracowało, a efekty prac i zadowolenie naszych klientów. dają nam poczucie radości i satysfakcji. Serdecznie zachęcamy Państwa do obejrzenia naszych realizacji zarówno tutaj – w wersji cyfrowej, jak i w rzeczywistości.

Budynek usługowo - mieszkalny

Inwestycja zostanie zrealizowana w roku 2020. Parter został zaprojektowany jako usługowy, natomiast piwnica i piętro będą służyły inwestorowi jako część mieszkalna. Budynek zaprojektowałem tak aby funkcja usługowa nie kolidowała z częścią usługową.

 Nietypowy budynek mieszkalny jednorodzinny w stylu dwie stodoły

Nietypowy budynek mieszkalny jednorodzinny w stylu dwie stodoły. Ten projekt zostanie zrealizowany w roku 2020. Jest to wyraźny podział na cześć mieszkalną i ogólnodostępną. Taki nietypowy budynek wymaga nietypowego inwestora. Nie każdy miałby odwagę zamieszkać w takim domu.

Rozbudowa budynku mieszkalno uslugowego

Budynek odebrany w roku 2015. pow. 520m2. Przeznaczony pod wynajem, w tej chwili w budynku znajduje się sklep z butami. Jest to idealny przykład jak wizja architekta i inwestora ściera sie z rzeczywistością. Na wizualizacjach widać jak budynek miał wyglądać, na zdjęciach efekt końcowy. Mimo wszystko efekt jest zadowalający.

Rozbudowa budynku mieszkalnego na mieszkalny z usługami w parterze

Inwestor uzyskał pozwolenie na budowę w roku 2012 jednak budynek został odebrany do użytku dopiero w roku 2018. Niestety w trakcie budowy inwestor zmarł i budowę przejęło jego trzech synów. Po wielu perypetiach udało się zamknąć temat i odebrać budynek. Od tamtej pory synowie prowadzą w części parterowej budynku Pizzerię i zamieszkują górne kondygnacje. Ten budynek to hołd dla ich ojca. Taka mała inwestycja ale z niesamowitą historią.

Typowy dom Polski

Typowy dom Polski z poddaszem użytkowym i wbudowanym garażem. Na parterze salon kuchnia i jadalnia oraz pokój dla gości i łazienka. Na poddaszu dwie sypialnie dla dzieci łazienka i garderoba oraz sypialnia rodziców z własną łazienką i garderobą. W części nad garażem strych, pralnia i suszarnia.

Budynek usługowy Al. Legionów, Łomża

Budynek odebrany w roku 2015. pow. 520m2. Przeznaczony pod wynajem, w tej chwili w budynku znajduje się sklep z butami. Jest to idealny przykład jak wizja architekta i inwestora ściera sie z rzeczywistością. Na wizualizacjach widać jak budynek miał wyglądać, na zdjęciach efekt końcowy. Mimo wszystko efekt jest zadowalający.

Budynek usługowo-mieszkalny przy ul. Sikorskiego w Łomży

Wybudowany w roku 2014, z myślą o wynajmie. Nietypowy kształt budynku podyktowany był budynkiem istniejącym, który został rozbudowany. To nietypowe ustawienie istniejącej części pozwoliło na uzyskanie nietypowego kąta ze ścianą frontową budynku. W celu uspokojenia nietypowego kształtu zaprojektowaliśmy element wystający, który pełni funkcję dekoracyjną i funkcje wspornika dla zaprojektowanego balkonu. Było to duże wyzwanie pod względem konstrukcyjnym. Musieliśmy opracować konstrukcje nadbudowy tak, żeby nie naruszyć konstrukcji istniejącej części. Budynek z racji upływu czasu wykazuje już nieznaczne ślady użytkowania. Inwestor niestety nie wykorzystał projektu elewacji.

Projekt Willi 2

Jeden z najciekawszych projektów domów w roku 2019. Jest to parterówka z zaprojektowana antresolą. Na antresoli znajduje się kącik do czytania książek.

Rozbudowa Sali Weselnej Kryształowy Dwór w Giełczynie

Dom mieszkalny przy domu weselnym